גיגסי - מסעדות בבאר שבע | מסעדת בשרים בבאר שבע
צור קשר
facebook
giggsi logo giggsi logo
 
כדורגל כדורסל טניס מוטורי איגרוף פוטבול אולימפי אחר
כדורגל
כדורסל
טניס
מוטורי
איגרוף
פוטבול
אולימפי
אחר
giggsi logo
אולם היינקן
  

אזהרה! הצפייה במשחקים באולמות Giggsi ממכרת.

באולם הגדול של Giggsi סינמה ספורט בר - פאב בבאר שבע מהמובילים,  מחכים לכם 90 מקומות ישיבה מרווחים, המדורגים כמו באצטדיון אך מחבקים בנוחות של בית מלון. זאת ההזדמנות שלכם לחוות את המשחקים הגדולים עם מקרן מטורף בגודל 300 אינץ', לגעת במגרש בחוויית תלת ממד ולעקוב אחרי הביצועים ומשחקים מקבילים ב-6 מסכי אולטרה HD 55 אינץ' - הפזורים ברחבי האולם. לחוויה גדולה מהחיים אבזרנו את החלל במערכת ההגברה המשוכללת בעולם, הוספנו מקומות על הבר כדי שתוכלו להתאוורר בהפסקות ובחרנו עבורכם בקפידה צוות שירות אישי, שישמח לרקוח קוקטיילים, למזוג ממגוון הבירות בחבית ולהגיש את מיטב מנות השף - עם תפריטים מיוחדים ברוח המשחקים.

 

מסעדת בשרים בבאר שבע | מסעדה כשרה בבאר שבע

מה מפנק יותר מארוחה טובה בסוף השבוע? התשובה היא, ארוחה טובה בסוף השבוע במסעדה. בעידן בו אפשר למצוא כמעט כל פיסת מידע בקליק, באמצעות הטלפון החכם אפשר למצוא גם מסעדות כשרות, על מנת להתפנק וליהנות מארוחה טובה וכשרה.

בין אם מעוניינים בארוחת בשרים, עם סלטים אתניים ותוספות ביתיות במסעדת שיפודים באחד מהנמלים שלאורך חופי המדינה ובין אם מעוניינים במנות שף שהונחו על הצלחת בהקפדה, במסעדה באווירת אורבנית בלב המטרופולין – אפשר למצוא מגוון מסעדות כשרות בבאר שבע, שם ישמחו להציע ארוחות משובחות.

אחרי שמחליטים על סוג האוכל ועל מספר האנשים הרעבים, אפשר להתחיל באיתור מסעדה באינטרנט. במסגרת החיפוש חשוב לבדוק שהמסעדה מגישה מנות שמתאימות לכל הסועדים, כולל מי שאוכלים מזון צמחוני, טבעוני או נטול גלוטן. אם מדובר על ארוחת בוקר או ארוחת בראנץ' של יום שבת, חשוב לוודא שהמסעדה אכן מגישה ארוחות כאלה ושיש מקום למספר האנשים המעוניינים להשתתף בארוחה. 

על מנת לא להיות מופתעים או להתאכזב, מומלץ לצפות בגלריית התמונות שבאתר המסעדה, על מנת להתרשם מהאווירה הכללית.
אחד המרכיבים החשובים שישפיעו באופן משמעותי על מידת ההנאה הוא איכות האוכל. רוב המסעדות מציגות את מגוון המנות והתפריטים שלהם באתרי הבית. אך מרביתן מציעות תפריטים נפרדים לימים שונים במהלך השבוע. יש מסעדות כשרות המשנות את התפריט מדי שבוע. בהמשך לכך חשוב להתעדכן במנות השונות ולוודא שהן אכן עולות בקנה אחד עם הציפיות. 

לתפריט המסעדה